1. místo jako zahraniční zpěvák a 2. místo ceny Otta

18.04.2009 20:04
Enrique se umístil na 1. místě na cenách óčka jako zahraniční zpěvák!!To je moc dobře. Ale v ceně Otto 2009 jako zpěvák,se bohužel umístil až na 2. místě.Před ním se umístil zpěvák Sámer Issa.

Enrique Europe Tour 2009

18.04.2009 19:07
Enrique Iglesias se tento rok rozhodl,že pojede tour po Evropě.Českou republiku bohužel zatím vynechává,ale musíme doufat dál..nic jiného nám nezbývá.Zatím ho můžeme vidět nejblíže 19. - 20. května ve Slovensku! V Bratislavě a v Košicích.
<< 1 | 2 | 3

Vítejte na mém českém blogu o španělském zpěvákovi Enrique Iglesias!

Ahoj návštěvníku! Předem Ti děkuji za Tvoji návštěvu a doufám, že se Ti zde bude líbit a něco se o svém idolu dozvíš! :) Pravidelně sem vkládám nové příspěvky, co se týče novinek Enrique Iglesiase, aby i čeští fanoušci byli v obraze! Pokud budeš spokojen/á, informuj ostatní, ať se také dozví žhavé info :) Děkuji Andrea

Vydělávej díky systému BackLinks Genius